فعالیت MyCityAd.ir چیست؟

وبسایت MyCityAd یک سایت تبلیغاتی است که در جهت نمایش آگهی ها و تبلیغات کاربران فعالیت دارد. فعالیت سایت به این صورت است که آگهی هایی که کاربران در زمینه های مختلفی همچون: آموزش، کامپیوتر، خدمات، صنعت و.... را به بازدید کننده های سایت نمایش می دهد.

آگهی ها در سایت MyCityAd به 2 دسته "آگهی عادی" و "آگهی ویژه" تقسیم می شوند. مزیت های آگهی های ویژه نسبت به آگهی عادی را میتوانید از این لینک ببینید. برای درج آگهی های خود می توانید در سایت MyCityAd عضو شوید. عضویت در سایت رایگان است و کمتر از 2 دقیقه وقت شما را می گیرد.


چگونه در سایت عضو شوم؟

برای درج آگهی باید در سایت عضو شد. برای این کار ابتدا وارد صفحه عضویت شوید(کلیک کنید). در این صفحه اطلاعات کاربری شما شامل نام(نام شخصی، شرکت یا سازمان شما)، ایمیل و رمز ورود از شما دریافت می شود. در وارد کردن اطلاعات دقت فرمایید.

. توجه فرمایید که در ابتدای ایمیل خود www وارد نکنید. آدرس های ایمیل www ندارد.

پس از ثبت نام به پنل کاربری خود منتقل می شود. پنل کاربری صفحه از سایت است که شما میتوانید آگهی ها و اطلاعات مربوط به خود را در آنجا مدیریت کنید.


چگونه آگهی درج کنم؟

پس از ورود به پنل کاربری خود، از منوی کاربری بر روی درج آگهی جدید کلیک کنید تا وارد صفحه درج آگهی شوید.

در این صفحه شما باید اطلاعات آگهی را وارد کنید. ابتدا نوع آگهی و مدت زمان را انتخاب کنید. برای اطلاع از مزایای آگهی ویژه کلیک کنید. همچنین میتوانید تعرفه و هزینه درج آگهی ویژه را از اینجا ببینید.

در زیر هر گزینه اطلاعاتی وجود دارد که با تصویر راهنمای درج آگهی  مشخص شده است. برای افزایش کیفیت و بهینگی آگهی خود به این موارد توجه کنید.

همچنین می توانید راهنمای درج آگهی بهینه را مطالعه کنید.

پس از درج آگهی و ذخیره، در صورتی که آگهی عادی انتخاب کرده باشید، آگهی در انتظار تایید مدیر قرار میگیرد. تایید آگهی های عادی بین 2 دقیقه تا 2 روز ممکن است طول بکشد(به دلیل تعداد زیاد آگهی های عادی).

اما اگر آگهی ویژه درج کرده باشید، برای پرداخت آگهی هدایت می شوید. پس از انجام پرداخت و بازگشت از بانک، آگهی شما نمایش داده می شود.


چگونه آگهی عادی خود را تبدیل به آگهی ویژه کنم؟

برای تبدیل آگهی عادی خود به آگهی ویژه کافی است آگهی را ویرایش کنید و نوع آگهی را به ویژه ستاره دار تغییر دهید. پس از ویرایش آگهی برای پرداخت هدایت می شوید. پس از پرداخت آگهی شما نمایش داده می شود.


بروزرسانی آگهی چیست؟

 در نسخه جدید MyCityAd، شما می توانید آگهی خود را به روز کنید. با به روزرسانی آگهی، علاوه بر اینکه بازدید کننده از توجه شما به آگهی مطلع می شود، آگهی شما در صدر آگهی های به روز شده در تمام صفحات سایت نمایش داده می شود. که این امر باعث افزایش بازدید آگهی شما می شود.

برای بروز رسانی آگهی خود، از لیست آگهی ها بر روی بروزرسانی کلیک کنید. و یا آگهی های خود را انتخاب کنید و بر روی دکمه زیر لیست آگهی ها کلیک کنید.

در هر 1 ساعت فقط 1 بار میتوانید آگهی خود را به روز کنید. 


آگهی را چگونه تمدید کنم؟

برای تمدید آگهی های منقضی شده فقط کافیست، از لیست آگهی ها، بر روی  تمدید کلیک کنید. آگهی شما مستقیما بعد از تمدید(و در صورت نیاز، پرداخت) نمایش داده می شود و نیازی به تایید مدیریت نیست!


گالری تصاویر آگهی خود را تنظیم کنید

برای مدیریت گالری تصاویر آگهی و افزدون تصویر، ابتدا در پنل کاربری خود بر روی لیست آگهی ها کلیک کنید. سپس روی عنوان آگهی مدنظرتان کلیک کنید تا وارد صفحه جزئیات آگهی شوید. پایین مشخصات آگهی روی "تـصــاویـر ایـن آگـهـی [مدیریت تصاویر]" کلیک کنید. در این صفحه می توانید تصاویر گالری آگهی را مدیریت کنید.


مشخصات تماس

قطعا آگهی هایی که اطلاعات تماس درست تری داشده باشند، بیشتر مورد اعتماد قرار خواهند گرفت. به هنگام درج آگهی مشخصات تماس خود را حتی المقدور به صورت کامل و درست درج نموده تا بازدیدکننده نسبت به برقراری تماس فوری با شما ترغیب گردد.

+3800

روز فعالیت سایت

+57,358

کاربر عضو

+22,152

تعداد بروز رسانی در هفته

+117,999

آگهی فعال

+10.000

دیدگاه ثبت شده

+2000

بازدید روزانه سایت

دریافت جدیدترین آگهی ها در تلگرام
city5040@