هزینه نمایش محتویات آگهی 2 هزار تومان

قیمت خرید فروش مستر کارت برای تحویل در شهر تهران

تلفن ثبت سفارش مستر کارت تهران : 09120852440 - 09141776345 - 09026665040
ارسال رایگان تهران + هماهنگی قبل از ارسال MasterCard انجام می شود.
مستر کارت (MasterCard) یک کمپانی خدمات مالی چند ملیتی آمریکایی و مرکزیت آن در شهر نیویورک است. کار اصلی کمپانی مستر کارت پردازش تراکنش های بین بانک های پذیرندگان (فروشندگان) و بانک های صادر کننده کارت خریدارانی است که از کارت های بانکی یا کردیت کارت های با برند MasterCard استفاده می کنند. فعالیت های این کمپانی از سال 2006 به صورت عمومی تجاری شد. در این آگهی درباره چگونگی کارکرد این کمپانی، انواع مستر کارت هایی که ارائه می کند و نحوه سفارش جزئیاتی بیشتر گفته می شود.
شرکت صادرکننده مسترکارت از سال 1394 در حوزه کارتهای EMV در ایران فعالیت نموده و در قالب مدیران خود و همکاری با شرکت های خدمات مالی و اعتباری جهان، اولین و کاملترین سرویسهای موجود در بخش کارتهای بین المللی را ارائه می نماید. آنچه امروز مایه مباهات است استفاده کاربران ایرانی از تمامی خدمات ویزا و مسترکارت در سراسر دنیا و با همان قابلیتهای به روز است.
در این خصوص شرکت در نظر دارد ، با معرفی کارت جدید خود تحت عنوان مستر کارت دبیت و پیش پرداخت امکان انجام عملیات مالی بین المللی برای دانشجویان مهاجر و خانواده هایشان، متخصصان مهاجر و اساتید جهت پرداخت اپلیکیشن فی، شهریه دانشگاه، ثبت نام کنفرانسها و همایشهای خارجی، خرید مقالات، کتب و سایر موارد مورد نیاز از وب سایتهای خارجی، پرداخت هزینههای مسافرتی از قبیل بلیط، رزرو هتل، دوره های آموزشی و پژوهشی بین المللی، احتیاجات سفر، کلیه پرداختهای دلاری و یورویی را مرتفع سازد.
در حال حاضر این کارت در کشور عرضه شده و با توجه به نیاز افراد ، واریز و برداشت بر حسب دو پایه ارزی دلار و یورو قابل ارائه خواهد بود.
مراحل انجام تراکنش توسط مستر کارت به چه صورت می باشد؟
گام یک – مشتری با مستر کارت مبلغی را پرداخت می کند که می تواند به خاطر خرید یک کالا یا خدمات از یک فروشنده باشد.
گام دو – پرداخت اعتبار سنجی می شود. در این زمان سیستم فروش پذیرنده اطلاعات حساب مشتری را ثبت می کند و به صورت ایمن شده به دریافت کننده مبلغ می فرستد.
گام سه – تراکنش ثبت شده و دریافت کننده پذیرنده از مستر کارت می خواهد تا از بانک صادر کننده کارت مشتری تاییدیه ای بگیرد.
گام چهار – اعتبار سنجی نیاز است و مستر کارت تراکنش را برای صادر کننده کارت و برای اعتبار سنجی ثبت می کند.
گام پنج – نتیجه اعتبار سنجی مشخص می شود و بانک صادر کننده تراکنش را اعتبار سنجی می کند و پاسخ را به سمت پذیرنده بر می گرداند.
گام شش – بانک صادر کننده پرداخت را به سمت پذیرنده دریافت کننده مبلغ هدایت می کند که این پذیرنده همان جایی است که مبلغ را به حساب مقصد واریز می کند.
انواع مستر کارت فیزیکی کدامند؟
کارت اعتباری (Credit Card)
از کارت اعتباری می توانید برای خرید های روزانه در یک فروشگاه فیزیکی یا آنلاین و در مکان هایی که پول نقد و چک قبول نمی کنند، استفاده کنید. یکی از بزرگترین مزایای استفاده از کارت های مستر کارت این است که می توانید تا 60 روز حتی در صورتی که فروشگاه مورد در قبال محصول به فروش رسیده، وجه شما را بازگشت نمی دهد، پول خود را پس بگیرید.
اما مهم ترین ویژگی کارت های اعتباری این است که می توانید حتی یبشتر از موجودی حساب خود خرید کنید. البته به این منظور می بایست از قبل طی قراردادی مشخص کنید که سقف
خرید های شما چقدر است. صادر کننده کارت اعتباری روی خرید هایی که انجام می دهید سود محاسبه می کند. این در حالی است که اگر قبل از گذشت 30 روز از انجام خرید بتوانید مبلغ بدهی خود را پرداخت کنید، هیچ سودی روی مبلغ خرید اضافه نخواهد شد. هر چقدر که روند تسویه حساب طولانی تر شود سود بیشتری را باید پرداخت کنید. علاوه بر ویزا کارت کمپانی پی پل نیز کردیت کارت صادر می کند.
کارت بانکی (Debit Card)
دبیت کارت ها تقریبا مشابه کارت های بانکی معمولی که در بانک های ایران صادر می شود، است. اساس این نوع کارت ها به این شکل است که دقیقا به همان میزان که حساب ما موجودی دارد می توانیم از حساب خرج کنیم، با این تفاوت که Debit Card به حساب چک یا حساب پس‌انداز شما متصل هستند. درست مانند یک کارت بانکی معمولی می توانید با دبی ت کارت خرید یا از طریق ATM (دستگاه های عابر بانک) پول برداشت کنید. نکته ای این جا مطرح می باشد این است که پرداخت به فروشنده از طریق Debit Card ممکن است چند روز زمان ببرد و به صورت آنی به حساب فروشنده واریز نشود.
کارت پیش پرداخت (Prepaid Card)
کارت های پیش پرداخت همانطور که از نام آن ها نیز پیداست زمانی قابل استفاده هستند که خودتان به مبلغ دلخواه آن را شارژ کنید و مانند کردیت کارت نمی توانید بیش از موجودی کارت خود با آن ها خرید کنید. مانند کارت بانکی معمولی، کارت پیش پرداخت به هیچ حساب بانکی متصل نیست ولی امکان شارژ دوباره آن به مبلغ دلخواه وجود دارد.
اما مستر کارت برای ایرانیانی که قصد سفر های خارجی دارند بسیار کاربردی است. با توجه با این که حمل پول نقد در سفر امنیت پایینی دارد و ممکن است با مشکلاتی فراوانی روبر شوید، خرید Master Card ایده بسیار خوبی است.
مستر کارت ها در دو نوع کلی فیزیکی و مجازی بسته به سفارش مشتری صادر می شوند ، که بسته به نوع نیازمندی مشتری متغیر خواهند بود ، مستر کارتهای مجازی برای خریدهای اینترنتی کوچک و سفارشات آنلاین مناسب است ، ولی از مستر کارت های فیزیکی برای جلوگیری از حمل پول نقد در سفرهای خارجی استفاده می شود و قابل استفاده در دستگاههای Pos و ATM در خارج از کشور خواهند بود.
مستر کارت مجازی قابل استفاده در خرید های اینترنتی است و خود کارت فیزیکی در دسترس شما برای خرید از POS و دریافت وجه از طریق ATM قرار نمی گیرد. با داشتن مستر کارت فیزیکی می توانید در سفر به کشور های خارجی از کارت خود برای انجام تراکنش ها به صورت حضوری استفاده کنید.
دبیت کارت ارزی چیست؟
دبیت کارت ارزی همانند کارت های اعتباری داخلی با موجودی ارزی است که امکان خرید و فروش آنلاین از سایت های غیر ایرانی را برای شما فراهم می کند. همچنین می توانید با استفاده از این نوع کارت ها در هر جای دنیا از دستگاه های ATM پول دریافت کنید.
تفاوت دیبت کارت و کردیت کارت چیست؟
هر دوی این کارت ها در مکان های یکسان یعنی هر جایی که دبیت کارت مورد استفاده قرار می گیرد کردیت کارت هم قابل قبول هست که می توان به ATM و دستگاه POS اشاره کرد، اما تفاوت اصلی این دو کارت در این است که هنگام خرید از debit card پول از حساب شما که قبلا نزد بانک های مختلف سپرده گذاری کرده اید کم خواهد شد، یعنی به همان میزانی که حساب بانکی تان را شارژ کرده اید می توانید از کارت استفاده کنید. اگر تجربه خرید مستر کارت و یا ویزا کارت را داشته باشید، حتما با موجودی منفی و اعتباری که به شما جهت خرید بیشتر از موجودی کارت تعلق می گیرد، آشنایی دارید.
همانطور که ملاحظه می کنید کارت های اعتباری انواع مختلفی دارند که هر کدام برای رفع نوع خاصی از نیاز ها مناسب هستند. شما می توانید با آگاهی از خدمات ارائه دهنده هر نوع از کارت ها، کارت اعتباری بین المللی مناسب خود را انتخاب کنید.
قابلیتهای کارت های پیش پرداخت :
- قابلیت استفاده در دستگاه های کارت خوان (POS)
- امکان خرید آنلاین از کلیه وب سایت های خارجی
-امکان دریافت وجه نقد از خودپرداز (ATM)
- دارای اینترنت بانک و اپلیکیشن بانک
- پشتیبانی آنلاین از طریق ایمیل شرکت به همراه سیم کارت بین المللی رایگان
- امکان مترجم همراه و منشی
-دارای پایه ارزی یورو / دلار
-قابلیت اجاره خودرو
- دارای 2 سال اعتبار
- امکان رزرو هتل
مسترکارت های دبیت :
-دارای حساب بانکی مادام العمر
- تاریخ انقضای کارت این مستر کارت ها 2 ساله است
- به دفعات نامحدود میتوانید این کارت را شارژ نمایید
- قابلیت شارژ از طریق شرکت صادرکننده و صرافی های داخلی و بانک های خارجی
- قابلیت ارسال پیامک به ازای هر تراکنش روی موبایل
- قابلیت واریز پول به حساب از کلیه بانک های خارجی
- دارای کد سوییفت
-قابلیت دریافت وجه از خودپردازهای متصل به شبکه MASTERCARD
-دارای CVV2 و CHIP جهت بالابردن امنیت تراکنش ها
- زمان تحویل کارت بین 15 تا 21 روز کاری
توجه ::
مستر کارت های دبیت همراه با 1 روز اقامت رایگان در هتل 4 ستاره بهمراه پرواز مستقیم رفت و برگشت خارجی و همچنین دریافت ویزا بدون اخذ هیچ مدارکی برعهده شرکت می باشد.
مسترکارت استاندارد :
قابلیت دریافت پول تا سقف 2500 یورو یا دلار از دستگاه های خودپرداز
مسترکارت طلایی:
قابلیت دریافت پول تا سقف 5000 یورو یا دلار از دستگاه های خودپرداز
مستر کارت پلاتینیوم:
قابلیت دریافت پول تا سقف 1000 یورو یا دلار از دستگاه های خودپرداز
مسترکارت بیزینس:
قابلیت دریافت پول تا سقف 10000 یورو یا دلار از دستگاه های خودپرداز
مستر کارت الیت:
قابلیت دریافت پول تا سقف 15000 یورو یا دلار از دستگاه های خودپرداز
برخی از خدمات شرکت صادر کننده مستر کارت عبارتند از :
- انعقاد قرار داد با شرکت ملی پست ایران در پروژه کارت های ارزی بین المللی
- ارایه کارت های اعتباری بین المللی با هدف تسهیل امور مراودات برای تجار در منظقه آزاد کیش
- ارایه کارت های اعتباری تحت قوانین بین المللی و بانک مرکزی ایران به عموم متقاصیان
- ارایه خدمات به فعالان اقتصادی و فعالان در امور تجاری - بازرگانی با هدف کاهش هزینه های مبادله و انتقال ارز
- فراهم آوردن شرایط قانونی برای ایرانیان به منظور بهره مندی از خدمات مستر کارت حتی در شرایط تحریم
- تسهیل مراودات بین المللی در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین منطقه آزاد با بانک های بین المللی اروپایی و آسیایی
- همکاری با شرکت هواپیمایی کیش ایر به منظور ارایه خدمات بهتر به مسافران
صدور ویزا / مستر کارت های فیزیکی قابل شارژ با نام و با قابلیت استفاده در کلیه درگاه های پرداخت اینترنتی ، ATM ، POS در MyCityAd.ir
صدور آنی مستر کارت مجازی با کارت شتاب برای استفاده در سایت های خارجی با کمترین هزینه صدور در تهران
خرید مستر کارت یورو در تهران
مستر کارت مجازی در تهران
مستر کارت استاندارد در تهران
مستر کارت بنام شخص در تهران
مستر کارت مسافرتی یورویی در تهران
صدور مستر کارت بانک در تهران
مستر کارت مجازی دلار کانادا در تهران
مستر کارت گلد در تهران
قیمت مستر کارت در تهران
قیمت خرید مستر کارت در تهران
فروش مستر کارت و تحویل در شهر تهران
فروش مستر کارت قابل شارژ در تهران
صدور مستر کارت فیزیکی و مجازی برای استفاده شهروندان تهران
خرید دبیت کارت ارزی در تهران
قیمت خرید کردیت کارت ارزی در تهران
خرید از سایتهای خارجی با مستر کارت و تحویل در آدرس شما در تهران
اگر قصد خرید مستر کارت و یا تهیه مستر کارت قابل شارژ را دارید، آگهی شهر من این امکان را برای شما فراهم ساخته است، به سادگی با یک تماس با 09120852440 میتوانید درخواست خرید مستر کارت خود را به مبلغ مورد نیاز ارسال نمائید و از خدمات پرداخت و خرید با مستر کارت بهره مند شوید و به سیستم پرداخت جهانی بپیوندید.
با داشتن مستر کارت می توانید تراکنش های بین المللی خود را از جمله انتقال وجه به خارج از کشور، خرید از فروشگاه های اینترنتی، پرداخت هزینه های مربوط به ثبت نام در دوره های آموزشی و دریافت دستمزد انجام کار برای افراد خارج از کشور، انجام دهید.

Price of Buy Master Card in تهران

اطلاعات آگهی دهنده

نام: کارشناس فروش مسترکارت

موبایل:

تلفن:

موقعیت آگهی:تهران » تهران

نشانی:

تعداد بازدید: 83    قیمت: لطفا تماس بگیرید

دسته بندی: مسافرتویزا

برچسب ها:

]nG+ 20ȲAHI jV"bɐ-`VڋL-̜SudSRL-`SM𾫪ju(+V6swp(If2oNo "_fsYsJ^ܬ^mO?ζVTˋ<&VVVUS?_E+6wTlw;wto?(y|zj-m=[7{=fKw+;4H 12xFnVw={WO6?'k v9ZRgy1S4_wTҥn{vO.m壼MwZ!>~oeTw>|v[6u ! ҞLr\w[}9HlT)t'?gKye63 DoLԥp=fl! }|K9skC\[{:AV}4+Z'pn =db)Z07Z_ϷlG F`aci{0\'bЏ(Kγl{3+Q,>X{/ʆikl_GkꦣʼUT'kݴl^uӕyzGėpǤzQ<*)/<?vˣyU<μ(PżZ%]^HWCW6|눛+_}֪ϯ]Q3QA9.@~RWDŽVWWQY @U*ވ#h>giu@=*ߕj|{>TY(7 7"ځf<7cڋڭ~yQlgpaBxxlfӔ']Sc ttIg)Ug cePȏ,S#2eV̤@1Ed ڃ P'u8YIV:vZ7ztdpLd:,N3c;uZ˅fatTe/AAE%,P$7)$%L\jvT@hb(-7HuEV8̨Đ隵61!Ϩ< ʃ~$./,VXOXC-SZSB'иj+/-VF,Z( x'!=Z9cSVxvT&  4&b@# 1{E<S~긴pp0:\tP.}=6fnb͟ӄMQ ap8j@%rĄ,#Avf$A*L Jt)=jEYMAo7q1{FB `g\ !pɁ6᧫t&wg̋tQo?7 c$u.!@1aJ@8Y0C 22~Kx$]г,>Cd˄(h)dL3V!{+lܾ{<,'hNf96jbVK_#I j`KXfV|w>"U^jijL,15UXbeEℼA1x3憄8fdǔ= dz-T5h={㢚 &\|"ӛ CZN,s%cta|S0GLZxlE d 7:,DN.1-7_}X[FWy:Byam8bleM̉KeHk 0(T0tLn̡wH4)* '^B~͊g=.~3rӿZA魰s ^p,Yo{Do/pja\ hnB<[#ys,f2mkbu@i !8Nc+N !NA7Ϻ*R5#1d1 ĆfY\uA^\}D1ǍqMBmgqN0Kp≮3 5B: MoqJEߚw0raB鵘9X6 kmeq ;x*b&]MjWa8]:ElBn8fҌ2![n`@X8+>1@y3Kv6ן!TV؍tCnjSaå>4ص\b_?v$ban`i&rdkDL ##̈L ^*Gh}` nhhn7-3V==؀i)w+FY\Q q&8X bʯ< K Qp%G[$V?u$"|YzEP
آموزش طراحی سایت
جدید ترین تبلیغ نیازمندی آگهی شهر من

آخرین محصولات اضافه شده به سوپرمارکت شهر

Chapar Hashemi Rice 5kg
برنج هاشمی چاپار مقدار 5 کیلوگرم
Shemshad Rice 5kg
برنج شمشاد مقدار 5 کیلوگرم
Chapar Tarom Rice 5 kg
برنج طارم چاپار مقدار 5 کیلوگرم
Nanavaran Barley Rusk 200gr
نان سوخاری جو نان آوران مقدار 200 گرم
Ourang Enriched Bread With Multi Grain 450 gr
نان سنتی کاک چندغله اورنگ مقدار 450 گرم
Raftari Broken Rice 5K
برنج شکسته رفتاری مقدار 5 کیلوگرم
Khoskpak Permuim Hashemi Rice 3kg
برنج هاشمی ممتاز خشکپاک مقدار 3 کیلوگرم
Smoky Rice 1K
برنج دودی معطر مجلسی درجه 1 گیلان مقدار 2.5 کیلوگرم
Ourang Enriched Bread With Dried Figs 450 gr
نان سنتی کاک حاوی میوه خشک انجیر اورنگ مقدار 450 گرم
Dr.Talaash Dill Cumin Crispy Bread 400gr
نان سوخاری حاوی آرد جو شوید زیره دکتر تلاش مقدار 400 گرم
Famila Tarom Rice 4.5 Kg
برنج طارم فامیلا مقدار 4.5 کیلوگرم
Raftari Bone Tarom Rice 5K
برنج طارم استخوانی رفتاری مقدار 5 کیلوگرم
Kimia Hashemi Rice 2500gr
برنج هاشمی کیمیا مقدار 2500 گرم
Hi Food Lavash Bread 150Gr
نان لواش سفید های فود مقدار 150 گرم
Chapar Tarom Rice 2.5 kg
برنج طارم چاپار مقدار 2.5 کیلوگرم
Nanavaran Mini Special Toast 400Gr
مینی تست مخصوص پرونان نان آوران مقدار 400 گرم
Mehman Doust Permuim Hashemi Rice 5kg
برنج ممتاز هاشمی مهماندوست مقدار 5 کیلوگرم
Ourang Enriched Bread With Grap sap 450 gr
نان سنتی کاک با شیره انگور اورنگ مقدار 450 گرم
Famila Tarom Rice 1Kg
برنج طارم فامیلا مقدار 1 کیلوگرم
Golestan Permuim Tarom Rice 1Kg
برنج طارم ممتاز گلستان مقدار 1 کیلوگرم
+3800

روز فعالیت سایت

+57,358

کاربر عضو

+22,152

تعداد بروز رسانی در هفته

+117,999

آگهی فعال

+10.000

دیدگاه ثبت شده

+2000

بازدید روزانه سایت

دریافت جدیدترین آگهی ها در تلگرام
city5040@