هزینه نمایش محتویات آگهی 2 هزار تومان

سیستم های سرمایش و گرمایش در خانه هوشمند

در سالهای اخیر سیستم های سرمایشی – گرمایشی متنوعی به طور گسترده در بازار کشور عرضه شده است که باید از زوایای مختلف مورد ارزیابی قرار گیرد، تا با مقایسه مزایای نسبی هر یک؛ الگوی مناسبی برای انتخاب بهترین روش، متناسب با شرایط و نوع کاربری ساختمان انتخاب گردد.
سیستم های متنوعی چون:
1)گرمایش از کف 2)مینی چیلر 3)پکیج و رادیاتور 4)اسپیلت 5)حرارت مرکزی (سانترال) و ... تنها بخشی از این موارد می باشند. در مورد معایب و مزایای هر کدام از این فناوری ها، به کرات صحبت شده، اما نکته ای که هرگز به آن پرداخته نشده، نحوه کنترل و مدیریت موثر آنهاست. و این در حالیست که فارغ از نوع فناوری به کار رفته در ساختمان، وجود یک کنترلر جهت مدیریت بهینه این سامانه ها به جهت کاهش استهلاک، مصرف بهینه و افزایش سطح رضایت مندی کاربران، ضروری به نظر می رسد. به عنوان مثال در خانه هایی که از سیستم گرمایش از کف استفاده می شود، با توجه به اینکه بتن سرد شده کف خانه در حدود 2 الی 3 ساعت زمان می برد تا مجدداً گرم شود و بتواند فضای منزل را نیز به درجه مطبوع برساند، بسیاری از کاربران در هنگام خروج از ساختمان و به جلوگیری از این امر، سیستم گرمایش خود را خاموش نمی کنند و یا اینکه نهایتاً درجه حرارت را کاهش می دهند، حال آنکه از طریق یک کنترلر هوشمند، میتوان این سیستم را به راحتی و از طریق منوهای مختلف کنترل نماید. به عنوان مثال قبل از خروج و بر اساس زمان دهی و سناریوی تنظیم شده (مثلاً نیم ساعت قبل از ورود) دمای سیستم افزایش می یابد. و یا اینکه در مواقعی که کاربران چند روز در منزل حضور ندارند، میتوان 2 تا 3 ساعت قبل سیستم را بوسیله تلفن و از راه دور فعال نموده و درجه حرارت مورد نیاز را نیز لحاظ نمود. این کنترلر هوشمند که همان سیستم مدیریت ساختمان یا BMS می باشد، می تواند دمای هر کدام از مناطق منزل را به دمای مورد نظر کاربران آن قسمت برساند، مثلاً اتاق خواب والدین c °18 اتاق های دیگر c ° 22 و یا پذیرایی c ° 22. و در عین حال از سطح کارکرد پکیج به میزان قابل توجهی بکاهد که به تبع مصرف انرژی نیز کاهش خواهد یافت.
جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.hooshmandbms.com رجوع شود.

اطلاعات آگهی دهنده

نام: شرکت هوشمندسازان

موبایل:

تلفن:

موقعیت آگهی:گیلان » رشت

نشانی:

تعداد بازدید: 619    قیمت: مراجعه به سایت

تاریخ بروز رسانی: 2014-10-29 14:50:04

دسته بندی: خدماتخدمات ساختمانی

برچسب ها:

پخش ابزار آلات صنعتیابزار الات نجاری پایونابزار آلات دندانپزشکیابزار آلات باغبانیابزار آلات بادیابزار آلات برقي توسنابزار آلات برقی توسنابزار آلات بناییابزار آلات برقی کرونابزار آلات به انگلیسیابزار آلات ام دی افابزار آلات الکترونیکابزار آلات الکترونیکیابزار آلات الیتابزار آلات اتومبیلفروش ابزار آلات الکترونیکابزار آلات آلمانیابزار آلات آینهلابزار آلات آمریکاییابزار آلات آشپزخانهابزار آلات آهنگریابزار آلات آبیاریابزار آلات آلفاابزار آلات aegابزار آلات apnنمایندگی ابزار آلات aegابزار آلات atsقیمت ابزار آلات aegابزار آلات boschابزار آلات crownابزار آلات cncابزار الات dcaابزار آلات dewaltابزار آلات esابزار الات forceابزار آلات hyundaiابزار آلات hansابزار آلات mrtابزار آلات mdfbazar alat musikقیمت ابزار الات mdfخرید ابزار الات mdfابزار آلات makitaابزار آلات novaابزار آلات nekابزار آلات necابزار آلات pvcابزار آلات ridgidفروش ابزار آلات ridgidابزارآلات staابزار آلات skillابزار آلات toptulابزار آلات tosanابزار آلات upvcابزار آلات ساختمانی در مشهدابزار آلات ساختمانی در کرجخرید ابزار الات ساختمانیوارد کننده ابزار آلات ساختمانیابزار آلات نوین ساختمانیابزار الات نقاشی ساختمانلیست قیمت ابزار الات ساختمانیلیست قیمت ابزار آلات ساختمانیقیمت روز ابزار آلات ساختمانیفروش ابزار آلات ساختمانیتصاویر ابزار آلات ساختمانیابزار آلات برق ساختمانبورس ابزار آلات ساختمانیانواع ابزار آلات ساختمانیابزار ساخت ساختمانابزار ساختمانيابزارهای ساختمان سازیابزار ساختمانی جدیدابزار نقاشي ساختمانابزار برق ساختمانابزار های ساختمان سازیابزار ساختمانی هیلتیابزار های ساختمانیابزارهای نقاشی ساختمانفروش ابزار نقاشی ساختمانابزار کار نقاشی ساختمانعکس ابزار نقاشی ساختمانابزار نمای ساختمانابزار جدید نقاشی ساختمانقیمت ابزار نقاشی ساختمانانواع ابزار نقاشی ساختمانابزار مصالح ساختمانیساختمان ماشین ابزارابزار ساختمانی موسویمدل ابزار ساختمانابزار ساختمانی معمارکارابزار گچبری ساختمانعکس ابزار گچ ساختمانانواع ابزار گچبری ساختمانابزار گچی ساختمانابزارهای گچی ساختمانابزار برق کشی ساختمانابزار سیم کشی ساختمانابزار نقشه کشی ساختمانابزار گچ کاری ساختمانابزار لوله کشی ساختمان

خرید محصولات از دیجی کالا
آموزش طراحی سایت
جدید ترین تبلیغ نیازمندی آگهی شهر من
+5475

روز فعالیت سایت

+107,358

کاربر عضو

+62,152

تعداد بروز رسانی در هفته

+120,999

آگهی فعال

+10.000

دیدگاه ثبت شده

+10000

بازدید روزانه سایت

دریافت جدیدترین آگهی ها در تلگرام
city5040@