امتیازات پاداش

قابل توجه کاربران عضو سایت آگهی شهر من :
در مجموع چهار نوع ستاره بعنوان پاداش وجود دارد که مدیریت سایت آگهی شهر من هر کدام از آنها را طبق فعالیت کاربران عضو و در موارد مختلف به عنوان تشکر و قدردانی به آنها تقدیم می نماید که آن کاربر بوسیله هر کدام از آن ستاره ها می تواند یکی از آگهی های رایگان خود را به آگهی یک ستاره تبدیل نماید.

پاداش اول : کاربر عضو سایت آگهی شهر من ، بعد از ثبت پنجمین آگهی رایگان خود و همزمان با تائید آن توسط مدیریت سایت یک ستاره به عنوان امتیاز پاداش دریافت خواهد نمود.
پاداش دوم : کاربر عضو سایت آگهی شهر من ، با هر بار ثبت آگهی 7 ستاره و همزمان با تائید آن توسط مدیریت سایت یک ستاره به عنوان امتیاز پاداش دریافت خواهد نمود.
پاداش سوم : کاربر عضو سایت آگهی شهر من ، هر 24 ساعت یک بار می تواند با ورود به ناحیه کاربری خود 1 امتیاز از سمت مدیریت سایت به عنوان قدردانی و پاداش به دلیل حضور فعال خود دریافت کند. زمانیکه مجموع این امتیازها به عدد 30 برسد آن کاربر یک ستاره به عنوان امتیاز پاداش دریافت خواهد نمود.
پاداش چهارم : کاربر عضو سایت آگهی شهر من ، می تواند با ورود به ناحیه کاربری خود و کلیک بر روی دکمه بروز رسانی هر ساعت سه آگهی خود را تازه سازی کند و 0.01 امتیاز از سمت مدیریت سایت به عنوان قدردانی و پاداش به دلیل حضور فعال خود دریافت کند. زمانیکه مجموع امتیازهای کاربری به عدد 30 برسد آن کاربر یک ستاره پاداش دریافت خواهد نمود.

در هنگام استفاده از هر ستاره پاداش وجهی از کاربر دریافت نخواهد شد.
اعتبار استفاده از هر ستاره دریافت شده یک ماه پس از دریافت آن خواهد بود. بعد از گذشت یک ماه و عدم استفاده آن از سمت کاربر اعتبار دریافت شده بصورت خودکار از سبد پاداش حذف خواهد شد.
پاداش اول فقط یک بار در طول عضویت کاربر ارائه خواهد شد.
ممکن است برخی از کاربران چند حساب کاربری بسازند به دلیل اینکه بخواهند امتیازهای پاداش اول را چندین بار دریافت کنند ! در این مورد سایت آگهی شهر من به محض برخورد با چنین افرادی حساب های کاربری را مسدود و از فعالیت آن کاربر برای همیشه در سایت آگهی شهر من جلوگیری خواهد نمود !
امتیاز هر ستاره بعد از یک بار استفاده تمام خواهد شد و کاربر می تواند با توجه به یکی از شرایط ذکر شده کسب امتیازهای خود را ادامه دهد.
بسته به نوع فعالیت اعضای سایت، پادش های زیادی برای آن ها در نظر گرفته شده است که هدف اصلی سایت آگهی شهر من از ارائه این پاداش ها این است که اگر بعضی از کاربران نمی توانند هزینه آگهی ستاره دار را پرداخت کنند با توجه به این امکان بتوانند در برخی از اوقات از مزایای آگهی ستاره دار بهره مند شوند و سایت آگهی شهر من از همه کاربران عضو بعنوان یک خانواده اینترنتی انتظار دارد که قوانین را رعایت کنند.

از توجه و حسن نظر شما بی نهایت سپاسگزاریم. درباره آگهی شهر من
+5475

روز فعالیت سایت

+107,358

کاربر عضو

+62,152

تعداد بروز رسانی در هفته

+120,999

آگهی فعال

+10.000

دیدگاه ثبت شده

+10000

بازدید روزانه سایت

دریافت جدیدترین آگهی ها در تلگرام
city5040@