درباره آگهی شهر من

آگهی شهر من از ابتدا سال 85و به مدت 6 سال با عنوان فروشگاه اینترنتی خدمات شروع به فعالیت نمود.
از ابتدا سال 91 تا انتهای آذرماه 92 به صورت رسمی و با عنوان سایت درج آگهی و تبلیغات اینترنتی فعالیت خود را ادامه داد .
در این مدت با توجه به زیر ساخت های قدیمی، مسائل مالی و بستر نامناسب کدنویسی، هدفمان این شد که خدمات سایت را به سمتی پیش ببریم که آگهی های کاربران توسط بازدیدکنندگان بیشتری دیده شوند و عملکرد ما برای رضایت کاربران و بازدیدکنندگان گرامی باشد.
همیشه سعی مان بر این بوده و هست که با توجه به علایق و خواسته های کاربران و همچنین شناخت نیازهای بازار هدف که همان بازدیدکنندگان آگهی هستند خدمات خود را ارائه کنیم.
شاید کاستی هایی را این مدت داشتیم و کاربران و بازدید کنندگان عزیز بر ما بخشیدند. به همین دلیل از تمام کاربران و بازدید کنندگان گرامی سپاسگزاریم.
در واقع در این مدت آزمون و خطا کردیم و ماحصل آن برایمان تجربیات زیادی در راه اندازی و اجرای صحیح سایت آگهی و تبلیغات بود و از این تجربه اهرمی برای خود ساختیم که با پیاده سازی و توسعه نسخه جدید آگهی شهر من، مسیر موفقیت را با گام های بلندتری که برمی داریم ادامه دهیم.


ما به توانایی، استعداد و تخصص خودمان اعتقاد داریم و باورمان بر این است که برنده ایم! زمانیکه برنده برنده باشیم.
چون مسیر موفقیت را انتخاب کرده ایم و در این مسیر با وجود سختیها و دشواریهای موجود، هدفدار و قدرتمند در حرکتیم.
چرا که توکل به خدا و ایمان به اعتقادمان در رشد و شکوفایی را بعنوان فانوس راه در قلبمان روشن نموده ایم و با انرژی درونمان استوار و نیرومند گام های پیشرفت را یکی پس از دیگری به سمت جلو برمی داریم.
با این حال توجه ویژه ای نسبت به نظرات و پیشنهادات شما کاربران عزیز و بازدیدکنندگان گرامی خواهیم داشت. به این دلیل که معتقدیم ما با هم و در کنار هم می توانیم بستر مناسبی برای رشد و پیشرفت یک سایت آگهی و تبلیغات اینترنتی را داشته باشیم.

از توجه و حسن نظر شما بی نهایت سپاسگزاریم.


+5475

روز فعالیت سایت

+107,358

کاربر عضو

+62,152

تعداد بروز رسانی در هفته

+120,999

آگهی فعال

+10.000

دیدگاه ثبت شده

+10000

بازدید روزانه سایت

دریافت جدیدترین آگهی ها در تلگرام
city5040@